Jūsu dizaina ceļvedis

Dizains ir vizuālās komunikācijas veids, kas veido pievienoto vērtību. Veiksmīgs dizains rada atmosfēru un sajūtu gammu, kas pārstāv jūsu vērtības, stilu un noskaņu. Tieši tāpēc šajā procesā visas nianses ir būtiskas - krāsu toņi, fontu veids, elementu dinamika un protams, drukas tehnoloģijas un materiālu izvēle. Veiksmīga šo detaļu saspēle veido harmonisku un rūpīgi atstrādātu tēlu. 

Lai varam ķerties pie skaistas un radošas sadarbības, atsūtiet man: vēlamā produkta raksturojumu, aprakstu un/vai iedvesmas foto, pāris stila piemērus, kas uzrunā aptuveno plānoto tirāžu un citas būtiskas nianses termiņu, kad vēlaties saņemt pasūtījumu. 

Balstoties uz šo informāciju, vienosimies par termiņa iespējām, idejas risinājumu variantiem un cenu. Vienojoties par sadarbību, lūgšu Jums atsūtīt plānoto tekstu*, piemēram, ielūgumam aicinājumu. 1-2 nedēļu laikā nosūtīšu Jums 2-3 dizainu uzmetumus. Šeit noris korekciju, patīk/nepatīk un citu nianšu saskaņošana, līdz nonāksim pie "īstā"! Kad dizains ir pilnībā gatavs un saskaņots, saņemsiet priekšapmaksas rēķinu, lai pavisam drīz dizains datora ekrānā iegūtu taustāmus apveidus. Nedaudz pacietības .... un darbs nonāk Jūsu rokās! 

* Maketētājs neatbild par kļūdainu tekstu, ko nodevis tam pasūtītājs. Aicinu ļoti rūpīgi pārbaudīt nosūtīto tekstu, kā arī vēlreiz to pārlasīt saskaņošanas laikā. Ja māc šaubas par pareizrakstību un/vai interpunkciju, aicinu izmantot korektora pakalpojumus.

Kāzu poligrāfija ir kā odziņa uz kūkas. Tā paredz pāra atmosfēras un stila notveršanu, radošo ideju lidojumu, piemērotāko materiālu un tehnoloģijas piemeklēšanu.

Korporatīvā dizaina atslēga ir līdzsvars starp radoši pārsteidzošo un ilgtspējīgā mārketinga noteikumu diktēto.

Grāmatām ir dvēsele. Veidojot to dizainu, tehniskos maketus dizaineram ir iespēja piedalīties šīs dvēseles uzburšanā, nostiprināšanā un niansēšanā.

Apbalvojumi. Izstrādāt dizainu un nodrošināt izgatavošanu uzvarētāja cienīgai balvai vienmēr ir liels pagodinājums un atbildība, kas vainagojas ar milzīgu gandarījumu. 

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.